Robiąc tatuaż miej na uwadze, że zostanie z tobą na zawsze

Opublikowano 09/07/2020
Reklama

Tatuaże zostaną już z Tobą na zawsze. Nawet jeśli postanowisz usunąć tę permanentną ozdobę skóry, to pozostanie po tym blizna. Zatem lepiej dobrze przemyśleć co znajdzie się na naszym ciele. Przeglądanie zdjęć koszmarnych tatuaży jest nawet dość zabawne. Od razu można się poczuc ze sobą lepiej i swoimi dotychczasowymi żīciowymi wyborami. Możesz po prostu czytając ten artykuł poczuć wdzięczność, że nie popełniłeś takich samych błędów. A jeśli już popełniłeś błąd i wiesz, że pasujesz do tej listy, to nie jesteś jedyny.

Kosmos na twarzy

Ta Pani bardzo chciała mieć tatuaż na własnej twarzy.To już jest zupełnie szalony pomysł. Tatuaż jest brzydki a co najlepsze bohaterka zdjęcia twierdziła, że ​​zasnęła i obwiniała artystę za wykonanie tego bez jej zgody. Chyba to mało możliwe żeby zasnąć podczas tatuowania. Może była po szalonej imprezie i chciała pokazać, że jest prawdziwą gwiazdą.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.32

Gwiezdna twarz

Żeby nie zapomnieć zamówienia

Kiedy przyjaciele proszą cię o złoźenie zamówienie dla całej grupy, to wiadomo, że trudno jest wszystko dobrze zapamiętać. Ten mężczyzna z Norwegii ułatwił sobie życie, wykonując tatuaż paragonu restauracji McDonald’s. To imponujące, jak bardzo jest oddany fast foodowi i swojej grupie przyjaciół. Ale to bardzo dziwne, że chciał zrobić coś takiego. Naprawdę nie wiemy o co mu chodziło, ale sądzimy, że za tą jego szaloną decyzją kryje się jakaś niewiarygodna historia i być może trochę za dużo wypitego alkoholu.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.38

Żeby nie zapomnieć zamówienia

Zero podobieństwa

Wielkie szczęście, że Marilyn Monroe nie widziała siebie w takiej okropnej postaci. Mogłaby nie być z tego wizerunku zadowolona. To miłe, że ta osoba chciała złożyć tej niezapomnianej ikonie kina, ale wielka szkoda, że nie udała się do lepszego artysty od tatuażu. Gdybyśmy nie wiedzieli, kto jest wytatuowany, trudno byłoby to w zobaczyć. Zastanawiamy się, czy artysta miał bardzo słaby wzrok, ponieważ wytatuowana twarz nie przypomina zupełnie wspaniałej gwiazdy Hollywood.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.44

Zero podobieństwa

Ninja

Kto nie kocha kreskówek o żółwiach Ninja? Mimo, że bardzo ich zawsze lubiliśmy, nie chcielibyśmy przypominać jednego z nich. Jednak ta osoba była najwyraźniej prawdziwym fanem tej kreskówki i postanowiła pójść na całość. Artysta sprawił, że ta osoba ma nos jak u ninjy. Najwyraźniej bohater zdjęcia nie dba za bardzo o swój wizerunek i nie ma poważnej pracy, jeśli mógł zrobić sobie takiego na twarzy. Mamy cichcą nadzieję, że to tak naprawdę tylko farba a nie prawdziwy tatuaż.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.49

Ninja

Ewolucja człowieka

Czy te miała być ewolucja człowieka o której uczą nas w szkole? Być może. To powszechny schemat, który wszyscy widzieliśmy przynajmniej kilka razy w życiu. Na pewno w szkole na lekcjach biologii i podczas nauki o ewolucji. Nie kumamy jednak, dlaczego ta osoba odczuwała potrzebę wytatuowania tego sobie na stałe na swoim ciele. Czy może ma to wszystkim naokoło przypominać, że jesteśmy wszyscy tylko ludźmi, i że pochodzimy w prostej linii od małp?

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.55

Ewolucja człowieka

Żeby tylko nie żałować

Ta osoba chyba po prostu robiła sobie jaja, robiąc ten tatuaż. Trudno jest nam wymyśleć coś bardziej beznadziejnego niż zrobienie takiego tatuażu. Jest to dobry sposób na przekazanie znaczenia tych słów, ale w naprawdę bardzo mało estetyczny sposób. Nie wiemy czy wina tak naprawdę nie powinna spaść na artystę wykonującego tatuaż. W końcu to on wykonywał to dzieło. Do tego samo wykonananie jest wprost okropne, więc już mniej chodzi o napis a bardziej o samą jakość jego wykonania.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.00

Żeby tylko nie żałować

Dziesięć palców

Ten tatuaż jest zupełnie pozbawiony sensu ale także po prostu brzydki. Wykonano go bardzo niedbale. Jeśli ta osoba chciała być po prostu zabawna to powinna wiedzieć, że zawsze można to zrobić w mniej trwały sposób. Na przykład markerem.. Kiedy robisz sobie coś takiego, inni zawsze będą się zastanawiać po co to w ogóle zrobiłeś. Powszechnie wiadomo, że mamy dziesięć palców. Nie jest to zadna tajemnica, a przynajamniej tak powinno być.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.04

Dziesięć palców

Harry Potter już na zawsze z tobą

Ten tatuaż jest przerażający. Przypomina nam częśc z serii książek o Harrym Potterze. Czy to może być uwieczniony profesor Quirrell i Lord Voldemort w jednym wizerunku? Tego nie wiemy, ale to co wiemy na pewno, że to naprawdę koszmarny tatuaż. Nawet dorośli się go boją i kulą po zobaczeniu tego co ta osoba zrobiła sobie na ciele. Czy możesz sobie tylko wyobrazić, jak niemiło musi być stać przed nim w kolejce i być zmuszonym patrzeć na to okropieństwo?

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.10

Harry Potter już na zawsze z tobą

Mówimy nie tatuażom na twarzach

Mike Tyson jest bardzo znany ze swoich umiejętności bokserskich, ale także zupełnie szalonych pomysłów. Nie jest przesadą nazywanie go kompletnym szaleńcem, w końcu w przeszłości poza wszystkim odgryzł komuś ucho. Jego tatuaż na twarzy tylko bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że nie jest z nim zbyt dobrze. Tatuaż twarzy to jeden ze sposobów na przyciągnięcie uwagi, ale kiedy już jesteś znany naprawdę nie musisz tego robić. I tu nie ma żadnych wyjątków – nawet jeśli się to tyczy bardzo znanych osób.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.16

Mowimy nie nie tatuażom na twarzach

Krzesła

Naprawdę – generalnie nie ma nic złego w robieniu tatuaży. Jak ktoś lubi to powinien robić. Jedyne co to warto przemyśleć projekt tego co chcesz żeby pozostało z tobą na zawsze. Powinno się znaleść równieź sprawdzone i bezpieczne studio tatuażu. Nie wiemy, dlaczego ktoś chciałby mieć taki tatuaż na swoim ciele. Są to przecież zwyczajne krzesła. Jeśli ktoś wie, co skłoniło tę osobę do wykonania takiego tatuażu, dajcie nam znać. Nie jesteśmy pewni czmeu trafił na naszą listę.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.21

Krzesła

Fast food miłością

Od czasu do czasu fajnie jest zjeść syf jakim jest fast food. Są jednak ludzie którzy wyraźnie biorą miłość do śmieciowego jedzenia na poważnie. Nie wyobrażamy sobie codziennego jedzenia cheeseburgerów, ale niektórzy po prostu nie wyobrażają sobie bez nićh życia. Ta osoba na tyle jest zakochana w fast foodach, że zdecydowała się na stałe umieścić je na swoim ciele. Ale nie wiemy o co chodzi z palmą…? Może chodzi o to, że fast food to dla niej prawdziwy raj?

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.25

Fast food miłością

Sprawdź salon

Planując zrobienie tatuażu, warto wcześniej sprawdzić poprzednie prace tatuażysty. Wydaje się, że ta osoba po prostu pozwoliła zrobić tatuażyście to na co miał ochotę. Warunkiem był tatuaż ulubionego zespołu. Jest jednak lekką przesadą robienie robienia tego na plecach w aż takiej skali. W końcu i tak nie będziesz mieć możliwości zobaczenia, jak to wygląda ani podczas wykonywania, ani później w zasadzie. Ten facet nie ma innego wyboru, jak żyć już z tym na zawsze. Pzykre to.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.30

Sprawdź salon

Na czole

Mamy tu kolejną osobę, która postanowiła zrobić tatuaż poświęcony swojemu ulubionemu muzykowi. Jest takie stare powiedzenie, które mówi: “wytatuuj mi to na czole aby zapamiętać”. Jednak nie powinno się tego brać aż tak na serio. Niestety już jest za późno dla tej kobiety. Nie tylko jest to paskudny projekt tatuażu, ale także wybrała wprost okropne miejsce dla niego. Jeśli chcesz wyglądać jak skończony głupek to bardzo polecamy tatuaże na środku twarzy. Warto jednak to 100 razy przemyśleć. Nie da się tak potem chodzić do normalnej pracy.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.35

Na czole

Awaria

Na pewno kiedyś to gdzieś widzieliście i napatoczyliście sie na tę formułę. Może właśnie wtedy kiedy wam się coś zepsuło. Jednak tu nie rozumiemy dlaczego pan poczuł potrzebę umieszczenia tego na swoich ramionach. Są chwile, kiedy tatuaże służą jako przypomnienia czegoś, ale dlaczego, miałbyś o tym zawsze pamiętać? Może naprawianie to zawod tego faceta? Trzeba przyznać, że nie do końca ten tatuaż wygląda brzydko. Może bohater zdjęcia jest po prostu ludzkim robotem, który nie chciał zapomnieć, co zrobić w przypadku awarii systemu i przestać działać.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.40

Awaria

Dobra pisownia

Ta osoba chciała mieć coś mądrego na ciele. Niestety, efekt końcowy nie jest aż tak mądry jak było to zostało zaplanowane, gdybyśmy byli na jego miejscu trudno byłoby nam wybaczyć tatuażyście. W końcu istnieje coś, co nazywa się slownikiem ortograficznym. Poza tym „odwaga” nie jest słowem trudnym do przeliterowania i dość powszechnie używanym. Dodatkowo biorąc pod uwagę podstawową znajomość języka angielskiego jest to dziwne się pomylić. Dobrym pomysłem może być najpierw przetestowanie umiejętności ortograficznych czlowieka robiącego nam tatuaż.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.45

Dobra pisownia

Słaby pomysł

O co chodzi z tymi wytatuowanymi na sobie playlistami? Nie można już tu wiele zrobić ale wzdrygamy się z powodu tego tatuażu. Chcociaż w porownaniu do innych może nie jest aż tak źle. Okazuje się, że jest to pomysłna tatuaż, który naprawdę bardzo się starzeje. Przypomina ile masz lat i co było kiedyś modne i fajne dla ciebie. Ponadto mamy kilka uwag do tej osoby – kiedy tworzysz playlistę, niech będzie w miarę spójna. Nie łącz razem Avril Lavigne i zespołu Nickelback.To zupełnie inne style muzyczne.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.50

Słaby pomysł

Polityka

Gdy planujesz zrobienie sobie tatuażu dobrze to przemyśl. Pomyśl o czymś co ma zostać z tobą na zawsze i będzie miało wymiar ponadczasowy.Ten facet zrobił sobie tatuaż na szyi, który jest bardzo trudny do usunięcia. Jednak jeszcze gorsze jest to, że zrobił go na cześć swojego ukochanego w tamtych czasach kandydata na prezydenta. Jesteśmy pod dużym wrażeniem tego, jak bardzo chciał, aby Bush wygrał wybory, ale są inne sposoby, aby okazać swoje poparcie.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.54

Polityka

Akcja Movember

Są mężczyżńi którzy nie golą się w listopadzie. A kobiety dolepiają sobie wąsy. Tem movement nosi nazwę movember. Ale inni wolą uczestniczyć w listopadowej akcji przez całe całe życie. Ten facet postanowił zrobić to robiąc tatuaż który ma imitować jego wlaśnie wąsy. Nie chcemy nawet wiedzieć, jak bardzo musiało boleć jego wykonanie. Nie wybrał też czegoś, co wyglądałoby naturalnie i tak naprawdę jak prawdziwe wąsy. Zastanawiamy się, czy pozostali mężczyźni w rodzinie mają ten sam tatuaż i była to ich taka wzajemna inspiracja.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.59

Akcja Movember

Wielka miłość do mięsa

Nie wydaje się nam, aby ta kobieta mogła w przyszłości umawiać się z weganinem lub wegetarianką. W końcu jest wyraźnym pasjonatem mięsa i bardzo kocha je spożywać. Uwielbia je tak bardzo, że ma teraz trwałe przypomnienie o tym na brzuchu. Zasługuje na pochwały za jej poświęcenie na rzecz miłości do szynki, ale to nie jest dobry widok dla wegetarian. Mamy nadzieję, że nigdy nie zmieni zdania na temat mięsa i sama nie zostanie wegetarianką. Usuwanie tego laserem może być bardzo kosztowne i naprawdę bolesne.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.03

Wielka miłóść do mięsa

Na nie

Kolorowe tatuaże po pewnym czasie zaczynają się zmywać. Dzieje się to powoli. Być może jest moment, kiedy takie tatuaże wyglądają atrakcyjnie, ale po pewnym czasie po prostu bledną. Wtedy nie wiadomo co się tam dokładnie znajduje. A my wszyscy uwielbiamy słodycze – lody i ciasta, ale musimy w tym wypadku im powiedzieć nie. Szczerze mówiąc, naprawdę nie uważamy, że ktokolwiek może zrobić ładne tatuaże z jedzenia. Wyglądają one mało apetycznie, a dodatkowo napis “eat me” tu nie pomaga.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.07

Na nie

Trendy w modzie?

Są takie prace, gdzie odręczny szkic jest akceptowalny. Ma to swój urok, potrafi być bardzo ładne i delikatne. To czasem naprawdę dobrze wygląda. Nie powinniście zapominać, że prosty styl jest w zasadzie najlepszym wyjściem z sytuacji. Tatuażowi na zdjęciu przydałoby się jeszcze trochę wykończenia. Tatuaż wygląda tak jakby osoba robiąca go była zupełnie nieprzygotowana bądź nieprzytomna. No coż może osoba która zamówiła ten tatuaż chciała właśnie uzyskać taki efekt i jest zadowolona.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.12


Trendy w modzie?

Słabo się starzeje

Nie można zaprzeczyć, że to wszystko jest twórcze, też nie wygląda na to, żeby ten pan żałował zrobienia tego tatuażu. Uważamy jednak, że powinien przynajmniej się zastanowić nad przyszłością. Nie chcemy nawet myśleć o tym, jak to będzie wyglądać, gdy się zestarzeje. Po pewnym czasie skóra zacznie wiotczeć i marszczyć się. Jednak jest szereg ludzi, którzy albo wcale nie myślą o przyszłości albo nie przejmują się tak bardzo estetyką i tym co ludzie pomyślą.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.18

Słabo się starzeje

Trzeba dokańczać projekt

Conversy zna każdy i posiada chociaż jeden model.A może nawet wiele par. Trudno wyobrazić sobie parę butów bardziej klasycznych niż te płócienne trampki. Mimo naszej całej miłości do tego modelu musimy przyznać, że używanie ich jako projektu do zrobienia tatuażu nie jest najlepszym pomysłem. I nie jest to na pewno sposób na nie zakładanie butów. Poza tym nie poszli tu na całość i ominęli podeszwę stopy. Jeśli masz już zły pomysł, przynajmniej się do niego zobowiązuj i dokończ swój projekt.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.22

Trzeba dokańczac projekt

Oceniające dziecko

Czy dobrze widzicie to zdjęcie? Czy to ogromne koło wokół oczu tej pani to naprawdę może być tatuaż? I co ono ma w ogóle oznaczać? Mamy nadzieję, że jednak został narysowany tylko czarnym markerem. Tyko nadal nie rozumiemy czemu to miało służyć. Nawet nowo narodzone dziecko patrząc na mamę wygląda na zniesmaczone. Mama zrobiła coś co zupełnie jest pozbawione sensu. Jeśli ktoś tak młody jak ten noworodek może to zauważyć to jesteśmy pewni, że już każdy to widzi.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.27

Oceniające dziecko

Patriota

Ten pan jest zapewne wielkim patriotą. Byż może miał dość tych wszystkich razy, kiedy pytano go „skąd jesteś?”, albo być może często podróżuje i nie chciało już mu się tego tłumaczyć. A jeśli nie, to może bardzo kocha Australię. Na jego miejscu wolelibyśmy już wytatuować koalę lub kangura, a nawet już pająka. Przynajmniej dwa pierwsze zwierzęta są słodkie. Poza tym facet ma pod spodem stary, zupełnie inny tatuaż. To wszystko razem wygląda naprawdę tragicznie.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.32

Patriota

Reklama