Robiąc tatuaż miej na uwadze, że zostanie z tobą na zawsze

Opublikowano 09/07/2020
Reklama

Tatuaże zostaną już z Tobą na zawsze. Nawet jeśli postanowisz usunąć tę permanentną ozdobę skóry, to pozostanie po tym blizna. Zatem lepiej dobrze przemyśleć co znajdzie się na naszym ciele. Przeglądanie zdjęć koszmarnych tatuaży jest nawet dość zabawne. Od razu można się poczuc ze sobą lepiej i swoimi dotychczasowymi żīciowymi wyborami. Możesz po prostu czytając ten artykuł poczuć wdzięczność, że nie popełniłeś takich samych błędów. A jeśli już popełniłeś błąd i wiesz, że pasujesz do tej listy, to nie jesteś jedyny.

Kosmos na twarzy

Ta Pani bardzo chciała mieć tatuaż na własnej twarzy.To już jest zupełnie szalony pomysł. Tatuaż jest brzydki a co najlepsze bohaterka zdjęcia twierdziła, że ​​zasnęła i obwiniała artystę za wykonanie tego bez jej zgody. Chyba to mało możliwe żeby zasnąć podczas tatuowania. Może była po szalonej imprezie i chciała pokazać, że jest prawdziwą gwiazdą.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.32

Gwiezdna twarz

Reklama

Żeby nie zapomnieć zamówienia

Kiedy przyjaciele proszą cię o złoźenie zamówienie dla całej grupy, to wiadomo, że trudno jest wszystko dobrze zapamiętać. Ten mężczyzna z Norwegii ułatwił sobie życie, wykonując tatuaż paragonu restauracji McDonald’s. To imponujące, jak bardzo jest oddany fast foodowi i swojej grupie przyjaciół. Ale to bardzo dziwne, że chciał zrobić coś takiego. Naprawdę nie wiemy o co mu chodziło, ale sądzimy, że za tą jego szaloną decyzją kryje się jakaś niewiarygodna historia i być może trochę za dużo wypitego alkoholu.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.38

Żeby nie zapomnieć zamówienia

Reklama